Termoska s gravírováním

Termoska s gravírováním 500 ml

Varianta
Můžeme doručit do:
14.12.2023
Skladem
Kód: 399/VLA
249 Kč

Termoska s gravírovaným motivem.

S touto termoskou nejen že uděláte jistě někomu radost, ale navíc mu darujete praktického společníka na cesty nebo do zaměstnání.

Motiv je na povrchu vyžíhaný laserovým paprskem a nehrozí proto jeho odření, omytí nebo odloupnutí.

Tato termoska je vhodná také na perlivé nápoje.

Na tuto termosku lze gravírovat také fotografii, která se musí nejprve patřičně upravit. Fotografie ovšem musí splňovat určité parametry pro gravírování. Ne každá fotografie je proto vhodná pro gravírování. 

K tomuto výrobku můžete přiobjednat také dárkový box na míru. Naleznete jej zde.

Vystavené foto je ilustrační a obsahuje ukázky naší práce.

Na termosku vám vygravírujeme vybraný motiv nebo váš vlastní návrh. V tomto případě nám prosím po dokončení objednávky zašlete na e-mail info @mistrgravir.cz váš návrh případně doplněný textem. Následně pro vás vypracujeme několik možných variant a zašleme vám je ke schválení, případně úpravám. Toto vše je zahrnuto v ceně produktu a nic navíc již neplatíte. Samozřejmě se nebráníme úpravám námi nabízených motivů tak, aby nejlépe vyhovovali vaší představě. Vše podstatné stačí napsat do e-mailu nebo do poznámky v objednávce.

Pokud zvolíte motiv z naší nabídky, napište jeho číslo (dle obrázku) do poznámky v objednávce. Velikost bude přizpůsobena místu na termosce.

Objednávku jsme schopni vyřídit během 2. pracovních dní po obdržení platby. Jedná se o vesměs zakázkovou a individuální výrobu. S výrobou začneme ihned po platbě předem. Děkujeme za pochopení.

Parametry :

objem cca 500 ml

průměr 70 mm

výška 260 mm

Zpět do obchodu